4 janvier 2023
18h00

Antalyaspor - Fenerbahce en streaming

Championnat de Turquie
beIN SPORTS MAX 4

Regarder Antalyaspor - Fenerbahce en streaming

Antalyaspor Fenerbahçe maçı kaç kaç kaldı?

Süper Lig’in 17. haftasında Fenerbahçe deplasmanda Antalyaspor ile kozlarını paylaÅtı. Sarı lacivertliler kritik maçta ınıkıvini 2-1’lik skorla maÄlup memevi baÅardı.

Saray ile Fenerbahçe maçı kaç kaç bitti?

Süper Lig’in 18. haftası dev bir maça sahne oldu. ÅampiyonluÄun kağlu adaylarından Fenerbahçe sahasında souffre Galatasaray’ı konuk etti. KarÅılaÅma 3-0 sarı kırmızılıların üzinlüÄü ile sona erdi.

Fenerbahçe Galatasaray Bayan Maçı Kaç Kaç Bitti?

Fenerbahçe Fenerbahçe Essence Ofisi Galatasaray Island Essence Ofisi, Kadın Futbol Süper Ligi’nde karÅı karÅıya geldi. Galatasaray, maçtan 3-2’lik windögle ayrıldı.

FB Antalya maçı hangi kanalda?

FENERBAHÇE-ANTALYASPOR MAÇI SAAT KAÇTA, NE ZAMAN, NEREDE ? Spor Toto Süper Lig’in 17. haftasında Du port TAV Antalyaspor, Fenerbahçe’yi aÄırlayacak. Corendon Airlines Park Antalya Stadı’nda oynanacak tübül 3 Ocak Salı günü (bugün) saat 20.00’de beIN SPORTS 1 ekranından naklen yayınlanacak.

Où voir match Galatasaray aujourd’hui ?

Les matchs de Galatasaray sont disponibles sur beIN Sports MAX.

Fenerbahçe Antalyaspor maçı hangi statta oynanacak?

01/03/2023 | 20:00 | Antalyaspor-Fenerbahçe | Super Ligue | 17. Hafta. Antalyaspor ile Fenerbahçe 22/23 Süper Lig 17. hafta maçında karÅı karÅıya gelior. Kadir Saglam tarafından megülenen Antalyaspor-Fenerbahçe maçı, Antalya Stadyumu’nde oynanıyor.

Quelle distance entre Rennes et la mer ?

La distance entre Rennes et Mer est de 312 km. Le temps de conduite estimé pour le trajet est de 2h 55min et la route principale pour cet itinéraire est la A 28. La distance entre Rennes et Mer en ligne droite est de 242 km.

Mots clés : match, antalyaspor, fenerbahce, direct, suivez, live